"Microsoft" Kuria Nauja Komanda, Orientuota Į Sveikatos Priežiūros

Tai nėra išpuolis prieš mūsų kariai, bet nuoširdžiai stengiasi baigti tragišką ciklą iš esmės savarankiškai atsiradusius psichikos sveikatos krizėms.
Prenumeruoti, gauti elektroninio pašto (arba teksto), atnaujinimus ir su svarbiais terminas, priminimus, naudingų patarimų ir kitos informacijos apie savo sveikatos draudimo. Dabar, negailestingas opioidų epidemijos, kad žuvo daugiau nei šimtas Amerikiečių kiekvieną dieną, kai valstybė ir vietos priklausomybės agentūros klausia federalinės vyriausybės panaikinti moratoriumą, taip pat greitai, kaip įmanoma. Sveikatos priežiūros organizacijų eksperimentuoja su įvairių modelių. Tiesą sakant, organizacijos, pavyzdžiui, " Kaiser Permanente, Geisinger Sveikatos Sistema, ir Klivlendo Klinikos, taip pat keletą kitų, jau buvo pažymėta, eksperimentuoti su vertei pagrįsti modeliai, atsižvelgiant į didesnę finansinę riziką ir padeda geriau kontroliuoti išlaidas.

Dabar, kai pareigūnas nustato žmonių, kurie nori padėti savo priklausomybę ar psichikos sveikatos būklę, personalo nario koalicija dirba su vietos gydymo įstaigas, organizuoti detox, raskite lova, ir nustatyti būsto ir kitų reikalingų paslaugų. Šiaurės Karolinos nustatė, ŠVINO programų, Fayetteville ir Wilmington, ir yra pašymėti pradėti naujų programų septynios jurisdikcijose šiais metais. Sveikatos regionas yra taip pat juda kai kurių pacientų palaikymo paslaugų pakeitimų. Dr. Kaina ėmėsi pirmųjų (puikus) žingsnis skambinama iš stiprų poveikį naštą ant gydytojai pagal dabartinę sveikatos IT sistemas ir praktiką.

Problema išspręsta? Tikrai ne. Sprendžiant sveikatos draudimo - kas moka - nebus išspręsta akivaizdu, neefektyvumo ir absurdiška kaina mūsų sveikatos priežiūros rinkose.

Carrie pelnė savo Magistro, Socialinio Darbo (MSN) studijas University of Michigan, Ann Arbor, MI. Po jos pakopos mokymo Vaikų Ligoninės, Detroit, MI, ji buvo stacionare gydytojas Džordžtauno Universiteto Ligoninėje, kur ji su sąlyga, intensyvus gydymas stacionare ir ambulatoriškai psichoterapijos vaikų, kuriems diagnozuotas lėtinis ir galinių ligomis, kurie dažnai kovojo su nerimo ir/ar depresijos.

JAV Maisto ir vaistų Administracija perklasifikuoti akupunktūros adatos kaip medicinos prietaisai, 1997 m., iš anksčiau klasifikuojama kaip eksperimentiniai. Administracija pažymi, kad daugiau nei $500 m praleido žmonių visame pasaulyje kiekvienais metais, akupunktūra, gydymas, dėl kurio nemažai užtikrinti draudimo. Pagrindinis agentūros apribojimas adatas, kad jos būtų netoksiški, sterilizuota ir, kad jie turi būti naudojami tik vieną kartą. O advokatai sako, psichinės sveikatos priežiūros kokybei gali būti labai įvairus, valstybės, jie taip pat žr. optimizmo, tiesioginio daugiau ir ankstyvosios intervencijos programas bei keičiant visuomenės požiūrį į psichikos liga.

sveikatos širdies pulsas stetoskopas

Galbūt jums gali turėti žmonių, parašyti du "Yelp" apžvalgos prieš operaciją? Po peržiūros #1, jei I mirti ir apžvalga #2 jei aš gyvenu? Bet kaip jums užtikrinti post #1 daro jį į "Yelp"? Atstovaujamojo-atstovo problemų su negyvosios užsakovus, atrodo problemiškas.


Tyrimas yra labiausiai išsamią Kanados analizė sveikatos priežiūros išlaidas, susijusias su cukriniu diabetu iki šiol, imties dydis beveik trys milijonai žmonių. Knef taip pat pažymi, kad išlaidos, susijusios su teismo išlaidų ir gydymo yra didžiulės priemones įstatymas, tačiau priduria, kad yra daug valstybės finansuojamų centrų, kurie siūlo teismas užsakyta reabilitacijos nemokamai.